همچنین انواع سمعک نام کمک هایی که مسیر برای تلفن های موبایل از آمدن به یک گوش به گوش دیگر وجود دارد. این دستگاه برای استفاده توسط افرادی که هیچ شنوایی در یک گوش است. در موارد خاص، را می توان به عینک برای افرادی که نیاز به آن نوع از اتصالات ساخته شده است. با توجه به بسیاری از نوآوری های، هستند در دسترس است که می توانید تقریبا هر نوع از دست دادن شنوایی جای وجود دارد!


همچنین انواع سمعک نام کمک هایی که مسیر برای تلفن های موبایل از آمدن به یک گوش به گوش دیگر وجود دارد. این دستگاه برای استفاده توسط افرادی که هیچ شنوایی در یک گوش است. در موارد خاص، را می توان به عینک برای افرادی که نیاز به آن نوع از اتصالات ساخته شده است. با توجه به بسیاری از نوآوری های، هستند در دسترس است که می توانید تقریبا هر نوع از دست دادن شنوایی جای وجود دارد!

انواع سمعک در این صفحه عبارتند از:

 • سمعک هوشمند چیست؟
 • چگونه می توانید کمک کمک شنوایی؟
 • چگونه می توانم پیدا کردن اگر من نیاز به یک سمعک دیجیتال ؟
 • وجود دارد سبک های مختلف از؟
 • هنوز تمامی به همان شیوه کار می کند؟
 • که سمعک دیجیتال برای من بهترین کار خواهد کرد؟
 • چه سوالاتی باید قبل از خرید یک انواع سمعک بپرسم؟
 • چگونه می توانم به کمک شنوایی من تنظیم؟
 • چگونه می توانم برای کمک شنوایی من مهم است؟
 • آیا نوع جدیدی از سمعک نامرئی در دسترس است؟
 • آیا من می توانم کمک های مالی برای کمک شنوایی به دست آوردن؟
 • چه تحقیقاتی است که بر روی سمعک هوشمند انجام می شود؟
 • که در آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سمعک هوشمند پیدا کنم؟

سمعک نامرئی

انواع سمعک چیست؟

سمعک یک وسیله کوچک الکترونیکی که شما در یا پشت گوش خود را می پوشند. این باعث می شود برخی از صداها بلندتر به طوری که یک فرد با از دست دادن شنوایی می توانید گوش دادن، ارتباط، و مشارکت کامل در فعالیت های روزانه. می تواند کمک به مردم بیشتر در هر دو شرایط آرام و پر سر و صدا را بشنود. با این حال، تنها در حدود یک نفر از پنج نفر که از بهره مند واقع یکی استفاده می کند.

سمعک دیجیتال

اهمیت سمعک نامرئی

در-گوش (ITE) سمعک هوشمند مناسب به طور کامل در داخل گوش خارجی و برای خفیف تا افت شنوایی شدید استفاده می شود. مورد برگزاری قطعات الکترونیکی است از پلاستیک سخت ساخته شده است. برخی کمک های ITE ممکن است برخی از ویژگی های اضافه شده نصب شده است، مانند یک تله کویل. تله کویل یک سیم پیچ مغناطیسی کوچک است که اجازه می دهد تا به کاربران برای دریافت صدا از طریق مدار از انواع سمعک، و نه از طریق میکروفون آن است. این باعث می شود آن را آسان تر به شنیدن مکالمات از طریق تلفن. تله کویل نیز کمک می کند مردم در مراکز عمومی که سیستم های صوتی ویژه نصب شده اند، به نام سیستم حلقه القا می شنوید. سیستمهای حلقه القا می توان در بسیاری از کلیساها، مدارس، فرودگاه ها، و سالن پیدا شده است. قیمت سمعک نامرئی ITE معمولا توسط کودکان پوشیده نیست زیرا روده نیاز به اغلب جایگزین شود به عنوان گوش رشد می کند.

سمعک هوشمند

ویژگی های سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال

سمعک نامرئی کانال به کانال گوش مناسب و در دو سبک در دسترس هستند. انواع سمعک در-کانال (ITC) ساخته شده است را به تناسب اندازه و شکل کانال گوش یک فرد است. انواع سمعک کاملا در کانال (CIC) تقریبا در کانال گوش پنهان است. هر دو نوع برای از دست دادن شنوایی خفیف تا نسبتا شدید استفاده می شود.

از آنجا که آنها کوچک هستند، کمک کانال ممکن است مشکل برای یک فرد برای تنظیم و حذف شده است. علاوه بر این، کمک کانال فضای کمتری برای باتری و دستگاه های اضافی، مانند تله کویل. آنها معمولا برای کودکان و یا برای افراد مبتلا به افت شنوایی عمیق به دلیل کاهش اندازه آنها قدرت و حجم آنها را محدود توصیه نمی شود.

انواع سمعک

آیا هنوز تمامی سمعک دیجیتال به همان شیوه کار می کند؟

شنوایی کار کمک متفاوت بسته به لوازم الکترونیکی استفاده می شود. دو نوع اصلی از لوازم الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال می باشد. سمعک نامرئی آنالوگ تبدیل امواج صوتی به سیگنال های الکتریکی، که تقویت می شود. آنالوگ / سمعک دیجیتال قابل تنظیم به طور سفارشی ساخته شده برای پاسخگویی به نیازهای هر کاربر. این کمک ها توسط سازنده با توجه به مشخصات توصیه می شود توسط شنوایی شناس خود را برنامه ریزی کرد. آنالوگ / سمعک هوشمند قابل برنامه ریزی بیش از یک برنامه یا تنظیم می باشد. یک شنواییشناس می توانید کمک های استفاده از یک کامپیوتر برنامه، و شما می توانید از این برنامه برای محیط های مختلف از گوش دادن یک اتاق کوچک آرام به یک رستوران شلوغ به بزرگ، مناطق باز، مانند یک تئاتر یا ورزشگاه را تغییر دهید. آنالوگ / مدار برنامه ریزی می تواند در تمام انواع سمعک استفاده می شود. سمعک نامرئی آنالوگ معمولا ارزان تر از سمعک نامرئی دیجیتال می باشد.

طنین سمعک

سمعک نامرئی دیجیتال تبدیل امواج صوتی به کدهای عددی، شبیه به کد باینری از یک کامپیوتر، قبل از تقویت آنها. از آنجا که کد همچنین شامل اطلاعات در مورد زمین یک صدا یا بلندی صدا، کمک می تواند به خصوص برنامه ریزی برای تقویت برخی از فرکانس های بیش از دیگران است. مدارات دیجیتال می دهد انعطاف پذیری یک شنواییشناس در تنظیم کمک به نیازهای کاربر و به محیط گوش دادن است. این کمک نیز می تواند برنامه ریزی به تمرکز بر روی تلفن های موبایل از یک جهت خاص است. مدارات دیجیتال را می توان در تمام انواع سمعک استفاده می شود.

دسته ها :
چهارشنبه پانزدهم 10 1395
X